Kurzy a Workshopy

Naše kompletní nabídka kurzů a workshopů.

Funkční trenér

Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci cvičitel zdravotní tělesné výchovy (akreditované MŠMT), které je podkladem pro získání živnostenského listu.

Kurz lze studovat v Praze a Brně.

>> Více na stránce Improve Academy

Učitel jógy

Kurz učitele (instruktora) jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení! Pokud byste se chtěli živit například jako učitel jógy, máte šanci.

Kurz lze studovat v Praze a Brně.

>> Více na stránce Improve Academy

Poradce pro výživu

Kurz Poradce pro výživu je vhodný pro každého, kdo se věnuje zdravému životnímu stylu, zajímá se o zdravé potraviny a racionální přístup ke stravování.

>> Více na stránce Improve Academy

Workshopy

Fyziofitness víkend

Víkend je nabitý teorií i praxí a naučíte se s našimi lektory odhalovat asymetrie, dysbalance a funkční poruchy těl Vašich klientů. Na základě zjištěných skutečností budete schopni nastavit trénink vycházející z vývojové kineziologie, fyzioterapie a Váš klient jej dokáže přenést také do svých běžných denních aktivit. Lektoři tohoto víkendu jsou přednášející IMPROVE ACADEMY v kurzu Funkční trenér se zdravotním zaměřením.

U zájemců se předpokládá dobrá orientace v anatomii lidského těla, absolvent získá diplom o absolvování.

>> Více na stránce Improve Academy

Trigger pointy

V dněšní době řada lidí trpí bolestmi zad a krční páteře. Spouštěčem často bývá stres a sedavý způsob života. Naštěstí existují způsoby jak si pomoci. Ideálním řešením je propojení masáže, strečinku, triggerpoint terapie a relaxace. V našem semináři se naučíte tyto metody efektivně používat jak sami na sobě, tak u svých blízkých či klientů. Obsahem semináře je nejen teorie ale také praktický nácvik relaxace, masáže krční páteře, strečinku a také uvolnění spoušťových bodů.
Seminář je vhodný pro trenéry terapeuty, ale i pro širokou laickou veřejnost. Bude součástí výuky specializačního víkendu pro kurz Funkční trenér se zdravotním zaměřením a pro veřejnost Fyziofitness víkendu.

>> Více na stránce Improve Academy

Svalové řetězce

Každý pohyb člověka je souhrou celou řadou svalů a svalových skupin. Každý sval má však v každé fázi pohybu jinou funkci v závislosti na potřebě pohybu. Statické a dynamické svaly spolu pracující funkčně a přesně. Základní znalosti tohoto tématu pomůžou lépe pochopit fungování těla i jej lépe diagnostikovat.

Workshop je součástí specializačního víkendu pro kurz Funkční trenér se zdravotním zaměřením, který lze zakoupit jako celý víkend (2 900 Kč) nebo samostatně.

>> Více na stránce Improve Academy